DIAGNOSTYKA

Angażujemy się w zapewnianie najwyższej jakości oferowanych części oraz wykonywanych usług. Dbamy o to aby oferowane przez Naszą Firmę usługi sprostały wymogom technologicznym stawianym przez tak prestiżową markę jaką jest BMW.

Nasza firma działa od 1997r.
Zajmujemy się kompleksową obsługą samochodów marki BMW i nie tylko.

Pełna diagnostyka komputerowa
Regulacje i naprawy silników
Naprawa zawieszeń
Serwis skrzyń biegów automatycznych (sprzęgła hydrokinetycznego, konwerterów)
Naprawa i odgrzybianie klimatyzacji
Radio i nawigacje
Systemy ABS/ASC/DSC/AIRBAG
Aktualizacje map
Polskie menu
Regeneracja i naprawa DPF

 

SPRZEDAŻ WYSYŁKOWA

Posiadamy wiele części do samochodów marki BMW. Ponieważ prowadzimy także sprzedaż stacjonarną w siedzibie naszej firmy, prosimy sprawdzić dostępność towaru.

Udzielamy gwarancję na części zakupione u nas, jeśli skorzystają Państwo z naszego serwisu do montażu.

Na części elektroniczne i elektryczne nie udzielamy gwarancji, gdyż jako sprzedawca nie mamy pewności czy towar nie uległ uszkodzeniu w wyniku złego, nieprofesjonalnego podłączenia lub też prób adaptacji narzędziami nieprzystosowanymi do spełnienia takich funkcji.

Wszelkie gwarancje ustalane są indywidualnie przed zakupem w zależności od specyfikacji i zastosowania zakupionego przez klienta towaru oraz miejsca montażu Serwis ASO BMW / Montaż Indywidualny.Serwis samochodowy najpopularniejszych marek:
Alfa Romeo, Audi, Bmw, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Dodge, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Jaguar, Jeep, Kia, Lancia, Land Rover, Mazda, Mercedes, Mini, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Rover, Saab, Seat, Skoda, Subaru, Suzuki, Toyota, Volvo, Volkswagen
Naprawa samochodów jest naszą pasją w której odnajdujemy się już od ponad 20 lat.

 

Badanie obecności spalin w płynie chłodzącym. Zmiana koloru czynnika testowego z niebieskiego na zielony, potwierdza obecność spalin w układzie chłodzenia.