Zwroty i reklamacje

Wszelkie zwroty mogą nastąpić maksymalnie do 14 dni w ramach tzw. 14 dniowego zwrotu. Zwroty możliwe tylko po wcześniejszym uzgodnieniu.

Nie odbieramy przesyłek - zwrotów za pobraniem.
Zwroty tylko paczkami z możliwością otworzenia paczki przed odebraniem.

Koszty zwrotu ponosi KUPUJĄCY - przesyłka w obie strony.

Adres do zwrotu
Firma BŁYSK S.C.
Wały Dwernickiego 163
42-200 Częstochowa
 
Szanowny Kliencie
 
Informujemy, że w przypadku zawarcia Umowy sprzedaży jako firma / przedsiębiorca (na FAKTURĘ VAT) prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość w ramach tzw. 14 dniowego zwrotu nie przysługuje. 

Ustawa z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta Dz. U. z 24 czerwca 2014 r. poz. 827 umożliwiająca odstąpienie od umowy zawartej na odległość jest ustawą konsumencką, regulującą stosunki pomiędzy przedsiębiorcą a Konsumentem, czyli osobą fizyczną dokonującą z przedsiębiorcą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową. W związku z powyższym Zwrot Towaru zakupionego na tej podstawie NIE PRZYSŁUGUJE.

 
Gwarancja

Na części elektroniczne i elektryczne oraz części układu paliwowego nie udzielamy gwarancji, gdyż jako sprzedawca nie wiemy czy część nie uległa uszkodzeniu w wyniku nie profesjonalnego montażu / podłączenia lub też prób adaptacji  narzędziami / sprzętem nie przystosowanymi do spełnienia takich funkcji.

Wszelkie gwarancje ustalane są indywidualnie przed zakupem w zależności od specyfikacji i zastosowania zakupionego przez klienta towaru oraz miejsca montażu Serwis ASO BMW / Montaż Indywidualny .